SPORT 2009/2010


Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców - Ostrołęka, 27.IX.2009r.

Opiekunowie: D.Michalska i A.Jachimczyk

DZIEWCZĘTA -OPEN- 1000m:
1 miejsce - Katarzyna Murzyn kl.I lo "a"
3 miejsce - Lidia Krzynówek kl.I lo "b"
5 miejsce - Monika Brakoniecka kl.III lo "a"
10 miejsce - Marzena Ropiak kl.III lo "b"
12 miejsce - Dominika Taradejna kl.I lo "a"
14 miejsce - Jolanta Dąbkowska kl.I lo "b"

DZIEWCZĘTA -OPEN- 1500m:
2 miejsce - Magdalena Duda kl.I lo "a"
3 miejsce - Ewa Więcek kl.II ti
4 miejsce - Klaudia Kulas kl.I lo "b"
5 miejsce - Karolina Drężek kl.III ea
9 miejsce - Alina Cicha kl.II Ti

CHŁOPCY -OPEN- 1500m:
1 miejsce - Sebastian Ropiak kl.I lo
3 miejsce - Marcin Kobus kl.IV ti
4 miejsce - Tomasz Bakuła kl.II lo "b"

CHŁOPCY -OPEN- 3000m:
1 miejsce - Arkadiusz Wielk kl.I lo "a"
2 miejsce - Arkadiusz Zawrotny kl.III Ti
4 miejsce - Michał Polak kl.II RS
9 miejsce - Mateusz Wróblewski kl.I Ti

PUNKTACJA DRUŻYNOWA :
Dziewczęta 1000m - 2 miejsce
Dziewczęta 1500m - 1 miejsce
Chłopcy 1500m - 1 miejsce
Chłopcy 3000m - 1 miejsce





Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych - Ostrołęka, 12.X.2009r.

Opiekunowie: M.Świtaj i B.Murzyn

KONKURENCJANazwisko i imięWynik
100 m (K)Murzyn Katarzyna
Górska Sylwia
Szydlik Agnieszka
15,57
16,11
16,14
100 m (M)Kobus Adam
Łada Marcin
Murzyn Łukasz
12,74
12,98
13,16
400 m (K)Krzynówek Lidia
Więcek Ewa
Brakoniecka Monika
1:16,17
1:19,15
1:23,15
400 m (M)Sobotka Kamil
Ropiak Sebastian
Bakuła Tomasz
57,21
57,33
59,36
800 m (K)Duda Magdalena
Kulas Klaudia
Drężek Karolina
3:01,38
3:05,55
3:11,07
1500 m(M)Wielk Arkadiusz
Wróblewski Mateusz
Polak Michał
4:34,94
5:04,54
5:07,16
Skok w dal (K)Pieńkos Ewelina
Krajza Karolina
3,59
3,53
Skok w dal (M)Zawrotny Arkadiusz
Winek Michał
Topa Mateusz
5,30
5,02
4,98
Kula - 4 kg (K)Plaga Kamila
Cicha Alina
Deptuła Joanna
8,27
6,69
5,90
Kula - 6 kg (M)Kobus Marcin11,0
Kula - 5 kg (M)Popielarczyk Bartek
Grzegorczyk Piotr
Laska Dawid
10,24
9,02
8,75
4x100m (K)Więcek Ewa
Górska Sylwia
Krzynówek Lidia
Murzyn Katarzyna
1:02,02
4x100m(M)Kobus Marcin
Ropiak Sebastian
Zawrotny Arkadiusz
Kobus Adam
49,56


Łącznie Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu zdobył 997 punktów i tym samym zajął II miejsce.





Indywidualne Biegi Przełajowe - Finał Międzypowiatowy - Ostrołęka, 24.X.2009r.

Opiekunowie: D.Michalska i A.Jachimczyk

Dziewczęta -OPEN- 1000m:
2 miejsce - Katarzyna Murzyn kl.I lo "a"
14 miejsce - Lidia Krzynówek kl.I lo "b"
18 miejsce - Dominika Taradejna kl.I lo "a"
19 miejsce - Ścibek Iwona kl.I lo "a"
22 miejsce - Ropiak Marzena kl.III lo "b"

Dziewczęta -OPEN- 1500m:
3 miejsce - Magdalena Duda kl.I lo "a"
4 miejsce - Klaudia Kulas kl.I lo "b"
8 miejsce - Gromadzka Milena kl.II rs
10 miejsce - Ewa Więcek kl.II ti
15 miejsce - Alina Cicha kl.II ti

Chłopcy -OPEN- 1500m:
2 miejsce - Sebastian Ropiak kl.I lo
6 miejsce - Marcin Kobus kl.IV Ti

Chłopcy -OPEN- 3000m:
2 miejsce - Arkadiusz Wielk kl.I lo "a"
8 miejsce - Arkadiusz Zawrotny kl.III Ti
16 miejsce - Ścibek Mateusz kl.II rs




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - Czerwin, 04.XII.2009r.

Opiekun: A.Jachimczyk

Zespół w składzie:
1 Niksa Wioleta kl.IIrs
2.Więcek Ewa kl.II Ti
3.Kulas Klaudia kl.I lo "b"
4.Kulas Klaudia kl.I lo "b"
5.Krzynówek Lidia kl.I lo "b"
6.Duda Magdalena kl.I lo "a"
7.Plaga Kamila kl.II lo "b"
8.Grzyb Ewelina kl.II lo "b"
9.Lachacz Karolina kl.III lo "a"
10.Taradejna Ola kl.III lo "b"
11.Osowiecka Katarzyna kl.III lo "b"
12.Łachacz Karolina kl.II lo "a"
-------------------------------------------
Kowalska Aneta kl.I lo "a"

Drużyna Dziewcząt zajęła II miejsce.
(25kB)




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - Czerwin, 11.XII.2009r.

Opiekun: M.Świtaj

Zespół w składzie :
1.Kobus Adam kl.IV ti
2.Więcek Jakub kl.IV ti
3.Kobus Marcin kl.IV ti
4.Kobus Kamil IV ti
5.Sobotka Kamil IV ti
6.Klimek Tomasz kl.I ti
7.Wróblewski Mateusz kl.I ti
8.Bakuła Tomasz kl.II lo "b"
9.Sadłowski Robert kl.III lo "a"
10.Wielk Arkadiusz kl.I lo "a"

Drużyna Chłopców zajęła II miejsce.





Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt - Myszyniec, 11.XII.2009r.

Opiekunowie: D.Michalska, A.Jachimczyk, B.Murzyn

1 miejsce - Deptuła Joanna kl.II ti
2 miejsce - Gwiazda Justyna kl.II Ti
3 miejsce - Osowiecka Katarzyna kl.III lo "b"
4 miejsce - Kowalczyk Monika kl.II Ti
5 miejsce - Taradejna Aleksandra III lo "b"
6 miejsce - Pisowłocka Justyna IV Ti
---------------------------------------------------------------
7 miejsce - Długołęcka Karolina kl.II lo "b"
8 miejsce - Więcek Ewa kl.II Ti
Wyżej wymienione osoby zakwalifikowały się do Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt.





Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców - Myszyniec, 14.01.2010r.

Opiekunowie: A.Jachimczyk, B.Murzyn, M.Świtaj

1miejsce - Kowalczyk Łukasz kl.II rs
2miejsce - Zieliński Tomasz kl.IV Ti
3miejsce - Gieryk Tobiasz kl.II lo "b"
4 miejsce - Ścibek Marcin kl.II lo "a"
5 miejsce - Zyśk Marcin kl.II RS
6 miejsce - Samsel Łukasz kl.IVti
----------------------------------------------------
7 miejsce - Topa Mateusz kl.II RS
8 miejsce - Wiśniewski Mateusz II RS

Wyżej wymienione osoby zakwalifikowały się do Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców.





Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt - Myszyniec, 20.02.2010r.

Opiekunowie: A.Jachimczyk, B.Murzyn, M.Świtaj

W rozgrywkach uczestniczyło 28 zawodniczek z szesciu szkół powiatowych (Myszyniec, Łyse, Kadzidło, Baranowo, Troszyn, Goworowo)

Naszą szkołę reprezentowały:

1. Deptuła Joanna - kl. II Ti
2. Gwiazda Justyna - kl. II Ti
3. Osowiecka Katarzyna - kl. III Lo"b"
4. Kowalczyk Monika - kl. II ti
5. Taradejna Aleksandra kl/ III Lo"b"
6. Pisowłocka Justyna kl. IV Ti

Najlepsze wyniki indywidualne uzyskały:
8 miejsce - Gwiazda Justyna
9 miejsce - Deptuła Joanna
12 miejsce - Kowalczyk Monika

Po zsumowaniu punktów indywidualnych w kategorii Dziewcząt Zespół szkół Powiatowych w Myszyńcu zajął III miejsce.

Foto z turnieju




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców - Myszyniec, 21.02.2010r.

Opiekunowie: A.Jachimczyk, B.Murzyn, M.Świtaj

W rozgrywkach uczestniczyło 34 zawodników z szesciu szkół powiatowych (Myszyniec, Łyse, Kadzidło, Baranowo, Troszyn, Goworowo)

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Kowalczyk Łukasz - kl. II RS
2. Zieliński Tomasz - kl. IV Ti
3. Gieryk Tobiasz - kl. II Lo"b"
4. Ścibek Marcin - kl. II Lo"a"
5. Żyśk Marcin - kl. II RS
6. Samsel Łukasz - kl. IV Ti

Najlepsze wyniki indywidualne uzyskali:
13 miejsce - Zieliński Tomasz
14 miejsce - Samsel Łukasz

Po zsumowaniu punktów indywidualnych w kategorii Chłopców Zespół szkół Powiatowych w Myszyńcu zajął III miejsce.

Foto z turnieju




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckie w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - Myszyniec, 7.03.2010r.
Opiekunowie:A.Jachimczyk, M.Świtaj, B.Murzyn


W rozgrywkach uczestniczyło 12 Zespołów z sześciu szkół powiatowych, tj. Myszyńca, Łysych, Kadzidła, Baranowa, Troszyna, Goworowa.

Naszą szkołę reprezentowali:

Zespół nr.1 – Kowalczyk Łukasz, Plaga Grzegorz
Zespół nr.2 - Ścibek Marcin, Kaczmarczyk Michał

W punktacji drużynowej ZSP w Myszyńcu w kategorii chłopców zdobył 1 punkt i zajął VI miejsce.




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Piłce Siatkowej Chłopców (rozgrywki grupowe) - Myszyniec, 27.03.2010r.

Opiekunowie: M.Świtaj, B.Murzyn, D.Michalska, A.Jachimczyk

GRUPA :
Myszyniec
Troszyn
Kadzidło
Lelis

ZSP w Lelisie nie zgłosił się do rozgrywek.

Naszą szkołę reprezentował Zespół w składzie:

1.Samsel Łukasz kl.IV Ti
2.Zieliński Tomasz kl.IV Ti
3.Więcek Jakub kl.IV Ti
4.Zyśk Karol kl.IV Ti
5.Szydłowski Michał kl.IV Ti
6.Kobus Adam kl.IV Ti
7.Sadłowski Robert kl.III Lo "a"

Wyniki rozgrywek:
Myszyniec - Troszyn 2:0(25:7,25:14)
Kadzidło - Troszyn 2:0(25:13,25:21)
Myszyniec – Kadzidło 0:2(23:25,21:25)

Do dalszych rozgrywek awansowały Zespoły ze szkół : ZSP w Kadzidle i ZSP w Myszyńcu.




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Piłce Siatkowej Chłopców - Goworowo, 31.03.2010r.

Opiekun: M.Świtaj

W rozgrywkach finałowych brały udział Zespoły ze szkół powiatowych:
Myszyniec,
Kadzidło,
Łyse,
Goworowo.

Naszą szkołę reprezentował Zespół w składzie:

1. Samsel Łukasz kl.IV Ti
2. Zieliński Tomasz kl.IV Ti
3. Więcek Jakub kl.IV Ti
4. Zyśk Karol kl.IV Ti
5. Szydłowski Michał kl.IV Ti
6. Kobus Adam kl.IV Ti
7. Sadłowski Robert kl.III Lo "a"
8. Lis Mateusz kl.IV Ti

Zespół chłopców zajął II miejsce.




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt (rozgrywki grupowe) - Myszyniec, 21.04.2010r.

Opiekunowie: B.Murzyn, A.Jachimczyk, M. Świtaj


GRUP A:
Myszyniec
Troszyn
Kadzidło
Lelis

Zespół Szkół Powiatowych z Lelisa nie zgłosił się do rozgrywek.
Naszą szkołę reprezentował Zespół w składzie:


1. Plaga Kamila kl.II LO - kapitan zespołu "b"
2. Długołęcka Karolina kl.II LO "b"
3. Krajza Karolina kl.II LO "b"
4. Kasiewska Ewelina kl.II LO "b"
5. Grzyb Ewelina kl.II LO "b"
6. Mamajek Agata kl.II LO "b"
7. Deptuła Joanna kl.II Ti
8. Więcek Ewa kl.II Ti
9. Kowalczyk Monika kl.II Ti
10. Gwiazda Justyna kl.II Ti
11. Zapadka Wiola kl.II Ti

Wyniki rozgrywek :
MYSZYNIEC - TROSZYN 2:0 (25:12,25:17)
TROSZYN - KADZIDŁO 2:1 (25:21,12:25,25:13)
MYSZYNIEC - KADZIDŁO 2:0 (25:18,25:8)

Do dalszych rozgrywek awansowały zespoły z Myszyńca i Troszyna.
Finał odbędzie się 24.04.2010r. w ZSP w Myszyńcu.

FOTO Z TURNIEJU




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Myszyniec, 24.04.2010r.

Opiekunowie: B.Murzyn, A.Jachimczyk, D.Michalska, M.Świtaj.

W rozgrywkach finałowych brały udział Zespoły ze szkół powiatowych:
Myszyniec,
Baranowo,
Troszyn,
Goworowo

Naszą szkołę reprezentował Zespół w składzie :

1. Kamila Plaga kl.II LO"b" - kapitan zespołu
2. Karolina Długołęcka kl.II LO"b"
3. Karolina Krajza kl.II LO"b"
4. Więcek Ewa kl.II Ti
5. Deptuła Joanna kl.II Ti
6. Kowalczyk Monika kl.II Ti
7. Gwiazda Justyna kl.II Ti
8. Grzyb Ewelina kl.II LO"b"
9. Kasiewska Ewelina kl.II LO"b"
10. Mamajek Agata kl.II LO"b"
11. Zapadka Wiola kl.II Ti

Wyniki poszczególnych meczów:

Myszyniec - Troszyn 2:0 (25:14,25:21)
Baranowo - Goworowo 2:1 (24:26,25:15, 17:15)
Myszyniec - Baranowo 2:0 (27:25,25:13)
Troszyn - Goworowo 1:2 (20:25,25:23,8:15)
Myszyniec - Goworowo 2:1 (22:25,25:23,15:7)
Baranowo - Troszyn 2:0 (25:8,25:13)

Zespól Szkół Powiatowych w Myszyńcu
(Zespół Dziewcząt) zajął I miejsce.


FOTO Z TURNIEJU




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Piłce Nożnej (rozgrywki grupowe) - Myszyniec, 26.04.2010r.

Opiekunowie: D.Michalska, M.Świtaj, A.Jachimczyk, B.Murzyn

GRUPA:
Myszyniec
Troszyn
Kadzidło
Lelis
Zespół Szkół Powiatowych z Lelisa nie zgłosił się do rozgrywek.

Naszą szkołę reprezentował Zespół w składzie:
1.Marcin Kobus kl.IV Ti – Kapitan Zespołu
2.Więcek Jakub kl.IV Ti
3.Kobus Kamil kl.IV Ti
4.Półtorak Kamil kl.IV Ti
5.Pyśk Daniel kl.III LO"b"
6.Faderewski Mateusz kl.II Ti
7.Kuciewski Przemysław kl.III RS
8.Bakuła Tomasz II LO"b"
9.Sobotka Kamil II W
10.Wróblewski Mateusz kl.I Ti
11.Klimek Tomasz kl.I Ti
12.Topa Mateusz kl.II Rs
13.Warych Mateusz I LO"b"
14.Kaczmarczyk Konrad kl.II RS

Wyniki rozgrywek:
MYSZYNIEC : KADZIDŁO 1:1
MYSZYNIEC : TROSZYN 2:0
TROSZYN : KADZIDŁO 0:2

Do dalszych rozgrywek awansowały Zespoły z: Myszyńca i Kadzidła. Finał odbędzie się 29.04.2010r. na stadionie przy ZSP w Myszyńcu.

FOTO Z TURNIEJU




Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Piłce Nożnej - Myszyniec, 29.04.2010r.

Opiekunowie: D.Michalska, M.Świtaj, A.Jachimczyk, B.Murzyn

W rozgrywkach finałowych brały udział Zespoły ze szkół powiatowych: Myszyniec, Łyse, Goworowo, Kadzidło.

Naszą szkołę reprezentował Zespół w składzie:
1.Marcin Kobus kl.IV Ti – Kapitan Zespołu
2.Więcek Jakub kl.IV Ti
3.Zyśk Karol kl.IV Ti
4.Kobus Kamil kl.IV Ti
5.Wielk Arkadiusz kl.I LO"a"
6.Faderewski Mateusz kl.II Ti
7.Kuciewski Przemysław kl.III Rs
8.Bakuła Tomasz II LO"b"
9.Zyśk Mateusz I Ti
10.Wróblewski Mateusz kl.I Ti
11.Klimek Tomasz kl.I Ti
12.Topa Mateusz kl.II Rs
13.Warych Mateusz I LO"b"
14.Dziczek Piotr I Ti

Wyniki poszczególnych meczów :
ŁYSE : MYSZYNIEC 2:0
GOWOROWO : KADZIDŁO 1:0
ŁYSE : GOWOROWO 2:2
MYSZYNIEC : KADZIDŁO 0:1
ŁYSE : KADZIDŁO 2:0
MYSZYNIEC : GOWOROWO 3:2

Punktacja końcowa:
I miejsce - ZSP w Łysych
II miejsce - ZSP w Goworowie
III miejsce- ZSP w Kadzidle
IV miejsce – ZSP w Myszyńcu

FOTO Z TURNIEJU




Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Juniorów i Juniorów Młodszych - Ostrołęka, 19.05.2010r.

Opiekunowie: p.D.Michalska i p.A.Jachimczyk

Szczegóły zawodów

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego - II Rzut Szkolnej Ligi LA - Ostrołęka, 31.05.2010r.

Opiekunowie: p.B.Murzyn i p.M.Światj

Szczegóły zawodów


Młodzież do zawodów sportowych w roku szkolnym 2009/2010 była przygotowywana przez nauczycieli uczących wychowania fizycznego: D.Michalską, B.Murzyn, A.Jachimczyk, M.Świtaj.

Mapa Kontakt